Dragons of Highlands

Cake Crystal Dragons of Highlands

Narozena06.05.2020
Číslo zápisuČLP/RR/10772/22
Výška63 cm
Váha34 kg
Barvačervená pšenice
Bílé znakymalý bílý znak na hrudi
OtecMacumazahn Qwandoyas Top Gun
MatkaEternal Queen Eiwa Qwandoya

ETERNAL QUEEN EIWA QWANDOYA

Narozena26.02.2015
Číslo zápisuČMKU/RR/8656/15
Výška65 cm
Váha38 kg
Barvačervená pšenice
Bílé znakyminimálně
OtecKadamo It´s Now or Never
MatkaASHARI PEARL FOR Qwandoya
HD A/A
ED 0/0
OCD neg
LTV 0 L7
SA neg
DM N/N
JME N/N
D-locus D/D
B-locus B/B
EOAD: High confidence clear
Hemophilia B N/N
Echocardiography: normal
Thyroid examination: normal

Povaha

Eiwa je naprosto klidná a vyrovnaná fena absolutně nekonfliktní. Je to ještě takové velké dítě, které rádo zlobí a ničí věci okolo, když se nudí. Jinak je, ale úplně zlatá prozatím jsme ve fázi chystání se na canisterapeutické zkoušky. Eiwa je neskutečně citlivá a empatická fena, miluje děti a hlavně Safiru bere ji jako maminku takže k ní má opravdu silný citový vztah. Eiwa je můj vysněný pes…

Exteriér

Velmi vyvážená fena ve všech směrech.
Elegantní ušlechtilá hlava, nůžkový skus , uši správně nasazené, výborná krční linie, výborné předhrudí, prostorný hluboký hrudník, pevný hřbet, ocas správně nasazen, úhlení vpořádku.

Popis

Eiwa neboli podomácku naše Ewička je zlatíčko. Je to takové hodné trdýlko umazlené. Neznám nikoho kdo by si ji nezamiloval.. Úžasná fena ve všech směrech…není tak aktivní jako naše Safira takže kolo jí baví jen do určité míry má ráda takové pohodové tempo žádné velké akce… Její klidná a vyrovnaná povaha je hodně velkým plusem. Pes s kterým člověk může kamkoliv a kdykoliv ničeho se nebojí má všechny ráda…život bez ní si už neumím představit.

DOLCE DARCY Tatranská Afrika

Narozena16.09.2012
Číslo zápisuČMKU/RR/7686/-12/12
Výška66 cm
Váha38 kg
Barvačervená pšenice
Bílé znakyminimálně
OtecICH Caprivi TICKET TO RIDE
MatkaBLUE BERRY Tatranská Afrika
DKK A/A DLK 0/0
štítná žláza v pořádku
nůžkový skus, plnochrupá
chovná fena (bonitace 14. září 2014)

Povaha

Safira je aktivní poslušná fena co miluje pohyb, ale i svůj gauč. Ráda plave, běhá u kola, miluje coursing i canicross… za sušená střívka by se postavila na hlavu, sušené maso je ovšem největší pochoutkou …není agresivní je bezkonfliktní…S Eiwou tvoří nerozlučnou dvojkou milují se a nedají bez sebe ani ránu.

Exteriér

Jemná fena středně silné kostry, dobrá hlava, dlouhý krk, pevný hřbet, úzký mělký hrudník, správný formát těla, barva srsti –červená pšenice, minimum bílých znaků, strmější vpředu, dobré zadní úhlení.

Popis

Safira náš zrzavý anděl … je těžké ji popsat pár slovy…. jako štěněti jí naše chovatelka Ester říkala Duracell . Odmala byla šíleně aktivní vysokoenergetické štěně a nezkazila žádnou legraci ..to jí vydrželo dodnes s tím rozdílem, že dnes už je z ní dáma … elegantní slečna …Doma je to pes gaučový a klidný, ale jakmile se otevřou dveře ven opět vzplane její temperament.. Miluje skákání nejlépe na všechno co je vysoko jako zídky, vyvrácené stromy, kameny .. když vidí kolo může se zbláznit radostí, že jedeme ven a ona si může krásně u kola zaběhat … coursing ji taky moc baví … je vychovaná, poslušná, nekonfliktní … má ráda i jiné domácí mazlíčky například našeho papouška žako Čendu … děti má též ráda obzvlášť když něco jí … je nedůvěřivá vůči cizím lidem, jakmile však přestanou být cizí ráda se přijde pomazlit … miluje svou smečku a brání jí ..je oddaná, věrná a můžu si být jistá tím že mě nikdy nezklame …