Dragons of Highlands

Chovatelská Stanice Dragons Of Highlands

Naše chovatelská stanice se skládá z 9 členů :-) Já, můj manžel Jakub, náš syn Štěpán ,syn Matyáš , dcera Stella, naše tři fenky Safira, Eiwa, Arwen a bengálská kočka J-Hope.

Jak to všechno začalo???

Svou první fenu ridgebacka Safiru jsme si přivezli ze Slovenska z Tater. O necelé dva roky později jsme si pořídili Eiwu a poté si po ní doma nechali Arwen.

Ridgeback se mi líbil vzhledem i povahou . Trvalo mi 3 roky než jsem si opravdu definitivně ujasnila, že právě ridgeback je plemeno přesně pro nás a není jeden jedinný den kdybychom tohoto rozhodnutí litovali.

Přímo o mně

Jmenuji se Jarmila Podhorská je mi 32let a pracuji jako groomer. To nejdůležitější v mém životě je má rodina ... Safira s Eiwou a Arwen pro mě nejsou jen psi jsou to mí parťáci do pohody i nepohody jsou moje všechno. Starost a práce s nimi je pro mě radost je to můj koníček a mé odreagování.. Chov dělám pro radost …štěňatům věnuji veškerou péči a energii … snažím se zdokonalovat v psí psychologii a v práci s nimi … baví mě to ... co je lepší než dělat to co vás baví s láskou a nadšením ... chovatelskou stanici jsem založila za účelem splnění mého dlouholetého snu …chci odchovávat štěňata s láskou péčí a dát jim vše co jen budu moct…

Moje fylozofie chovu je taková abych udržela rodinné prostředí. Zakládám si jak na tom aby majitel od psa, s kterým kryji měl zájem o jeho odchovy tak i na tom jaký majitel sám je, přece jenom jsme v kontaktu dlouhá léta. To samé je pro mě hrozně důležité u majitelů štěňat. Uvědomte si prosím, že pokud si berete štěně z naší CHS je to závazek pro obě dvě strany. Dávám vám tím kus sebe a chci mít přehled úplně o všem chci vědět jak štěně roste , chci ho vídat, chci vědět o jeho zdravotním stavu. Pokud si vyberete štěně z naší CHS musíme si tkz.sednout jako lidi a to je opravdu hodně důležité, protože budeme v kontaktu celý život štěněte a pokud se mi zadaří tak jako s majiteli štěňat, které už mám tak zůstaneme přáteli i dlouho poté...